09-07-2024
Sportowa niedziela

XIV Memoriał Józefa Hajdasza w piłce nożnej przeszedł już do historii. Rozgrywany tradycyjnie na stadionie Złotsan w Kuryłówce. Głównym organizatorem był Tadeusz „ULI” Rauza, pomagali LKS Złotsan, GOK i ludzie dobrej woli, natomiast sponsorów było tak wielu, że strach wymieniać, by kogoś nie pominąć, dziękujemy, że byliście z nami.

Zwycięzcą turnieju została drużyna Ratowników Medycznych Leżajsk, przed Komendą Powiatową Policji Leżajsk, a trzecie Motozbyt Leżajsk, eh… ta mała tabela, ale może za rok Motozbyt w końcu wygra. Kolejne miejsca zajęły drużyny Aleco Leżajsk, Złotsan Kuryłówka i Powiat Leżajski.

Organizatorzy przyznali również nagrody indywidualne, najlepszym bramkarzem turnieju został Adrian Cich z KPP Leżajsk, królem strzelców Artur Łuczak Motozbyt Leżajsk, najlepszym zawodnikiem Andrzej Sobota z drużyny Ratowników Medycznych. „Uli” nie byłby sobą gdyby nie wymyślił coś specjalnego, więc przyznano nagrodę dla jedynej zawodniczki turnieju z drużyny KPP Leżajsk Ewie Nowak-Pelc, najstarszym, ale ciągle pięknym piłkarzem został Wiesław Kowal ze Złotsanu. Ostatnim wyróżnieniem była nagroda Fair Play za wzorową postawę na boisku, którą otrzymała drużyna Powiatu.

Aby turniej mógł odbyć się sprawnie, szybko i bez kontrowersji potrzebni byli sędziowie z najwyższej półki, czyli Piotr Foryt, Krzysztof Cich i Tomasz Kisielewicz, którzy poprowadzili zmagania wyśmienicie.

http://gokkurylowka.pl/galeria/galeria-2024/gallery/xiv-memorial-jozefa-hajdasza-w-pilce-noznej/

Skip to content