ARTIS

Zespół ARTIS to grupka dzieci uczęszczająca na zajęcia wokalne instruktora Agnieszka Śliwa. Tworzą ją uczniowie oddziału przedszkolnego i Szkoły Podstawowej w Brzyskiej Woli. Grupa może poszczycić się zdolnymi solistami, którzy mają na swoim kocie wiele zdobytych nagród. Na każdym występie można zauważyć pewność  siebie i mimo młodego wieku  doświadczenie i profesjonalizm na scenie.

PIĘCIONUTKA

Zespół wokalny PIĘCIONUTKA działa od października 2015 roku przy Gminnym Ośrodku Kultury. Skupia w swoich szeregach uzdolnione muzycznie dzieci klas I – VII Szkoły Podstawowej w Kuryłówce. 
Na zajęciach poznają nowe piosenki pełne bogatych treści i melodii, dostosowane do ich możliwości głosowych oraz nabywają podstawy techniki wokalnej i obycia ze sceną.  
Grupa ma za sobą występy podczas lokalnych i powiatowych imprez kulturalnych oraz pierwsze sukcesy w konkursach zespołowo oraz solowo m.in. w:
– Międzypowiatowym festiwalu piosenki MIKOŁAJ,
– Powiatowym Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Wierzawicach, 
– eliminacjach konkursu piosenki Wygraj Sukces w Przeworsku.
Opiekunem zespołu jest Karolina Rozlazły.

 SONIK

SONIK to grupa wokalna, którą tworzą uczniowie Szkoły Podstawowej w Dąbrowicy pod okiem instruktora Karoliny Rozlazły. Jest to zespół działający najkrócej wśród prowadzonych przy Gminnym Ośrodku Kultury w Kuryłówce w kierunku kształtowania nauki śpiewu – od listopada 2017 roku.

 

Skip to content