krakowiaczek

KRAKOWIACZEK

W zajęciach zespołu KRAKOWIACZEK uczestniczą dzieci z oddziału przedszkolnego w Kuryłówce. Składają się z rozgrzewki (ćwiczenia rytmiczne, mające na celu poprawę kondycji i koordynacji ciała) oraz z nauki prostej choreografii tanecznej, dostosowanej do wieku w stylu ludowym. Grupę prowadzi instruktor Marek Latawiec.


to-to

TO – TO

Grupa utworzona z dzieci klas I i II Szkoły Podstawowej w Kuryłówce. Członkowie nabywają pierwsze umiejętności rytmiczno – taneczne pod okiem instruktora Karoliny Rozlazły. Ich debiut to występ z układem „Calineczka” na Dni Gminy Kuryłówka, rozpoczynający ich przygodę na scenie.


pierwsza-klasa

PIERWSZA KLASA

Zajęcia z grupą taneczną PIERWSZA KLASA mają na celu stworzenie zespołu, który prezentuje swoje umiejętności podczas wydarzeń szkolnych i kulturalnych.  Członkami są dzieci z pierwszej i drugiej klasy Szkoły Podstawowej w Brzyskiej Woli, a ich instruktorem jest Marek Latawiec.


niezapominajki

NIEZAPOMINAJKI

NIEZAPOMINAJKI to zespół taneczny, który swoją działalność rozpoczął we wrześniu 2015 roku. Składa się z uczniów klasy III i IV Szkoły Podstawowej w Brzyskiej Woli. Pierwszym i ważnym sukcesem grupy jest krótki czas opanowania kroków i choreografii rozpoczynając zajęcia od podstaw rytmiki, a w efekcie końcowym prezentując niezwykłe widowiska. Grupa skupia 16 młodych artystów dla których taniec stał się pasją przynosząc przy tym wiele radości i śmiałości. Od pierwszej premiery zespół został zauważony i chętnie korzysta z zaproszeń na lokalnych imprezach kulturalnych.
Instruktorem i choreografem grupy jest Karolina Rozlazły.


kangur

KANGUR

Zespół taneczny KANGUR składa się z dzieci klas III i IV szkoły podstawowej mieszkających  na terenie Gminy Kuryłówka czyli z Ożanny, Tarnawca, Kulna, Kuryłówki. Od października 2015 roku ćwiczą podstawy i kroki tańca nowoczesnego pod okiem instruktora Karoliny Rozlazły. Na swoich występach przenoszą nas w świat dzikiego zachodu z choreografią kowbojów oraz nadają świeżości  krokami i barwnymi strojami układem „bouje”.


fre-smile

FREE SMILE

FREE SMILE  to zespół tańca nowoczesnego gimnazjalistek z Dąbrowicy. Od listopada 2015 roku uczą się podstaw choreografii do muzyki współczesnej. Mają za sobą kilka występów na okolicznościach szkolnych,  imprezach o zasięgu gminnym czy powiatowym. Opiekunem zespołu jest Karolina Rozlazły.


cheerleaders

CHEERLEADERS

Grupa taneczna CHEERLEADERS składa się z uczennic klas 4 – 6 Szkoły Podstawowej w Brzyskiej Woli. Dzięki uniwersalnym układom tanecznym występują nie tylko kibicując sportowcom podczas meczy  i rozgrywek sportowych, ale i  wielu innych okolicznościach. Swoje talenty taneczne rozwijają pod okiem opiekuna Karoliny Rozlazły.


finezja

FINEZJA

Zespół tańca towarzyskiego FINEZJA, to grupa składająca się z uczniów klas 4 – 6 Szkoły Podstawowej w Brzyskiej Woli. Podobnie jak wcześniejsze zespoły pierwsze kroki stawiają od października 2015 roku. Instruktorem jest Karolina Rozlazły. Członkowie zespołu są wszechstronnie uzdolnieni i udzielają się w innych zespołach tj: grupa taneczna Cheerleaders oraz Orkiestrze dętej GOK w Kuryłówce.