26-09-2022
OŻAŃSKA PĘTLA – 2022

Drugie podejście do ostatniego wydarzenia plenerowego tego lata, czyli Ożańskiej Pętli 2022 okazało się udane, co ucieszyło nie tylko organizatorów, ale również uczestników.

Tegoroczna, trzecia edycja była organizowana wspólnie z Kołami Gospodyń Wiejskich z Kuryłówki i Ożanny, panie przygotowały dla uczestników pętli oraz turystów i spacerowiczów wspaniałe wypieki domowych ciast, chleba i  pieczone w ognisku ziemniaki z serem.

Najważniejszy był jednak udział i satysfakcja ze wspólnie spędzonego czasu. Organizatorzy: Gmina Kuryłówka, LGD Kraina Sanu oraz GOK i GBP w Kuryłówce dodatkowo przygotowali dla uczestników pamiątkowe medale. Najszybsi, trzykilometrową trasę pokonali w 12 minut, natomiast spacerowiczom zajęło to ok. pół godziny. Ważne, że mimo zmienionej nieco trasy było bezpiecznie, a zadbali o to strażacy ochotnicy z Ożanny.

Na zakończenie tego dnia właściciele MAŁEJ PRZYSTANI NA LATO zaprosili na koncert kapeli WIEMY O CO CHODZI i tak zakończyliśmy sezon wydarzeń plenerowych nad zalewem w Ożannie.

 

http://gokkurylowka.pl/galeria/galeria-2022/gallery/ozanska-petla-2/

Skip to content