16-09-2021
OŻAŃSKA PĘTLA – OŻANNA 2021

II edycja Ożańskiej Pętli

Niedzielnym słonecznym popołudniem 12 września po raz drugi nad zalewem w Ożannie spotkali się uczestnicy wydarzenia sportowo-rekreacyjnego Ożańska Pętla. Organizatorzy: Lokalna Grupa Działania Kraina Sanu w Tryńczy, Gmina Kuryłówka, Ośrodek Kultury i Biblioteka w Kuryłówce, Koło Gospodyń Wiejskich w Kuryłówce, Ochotnicza Straż Pożarna im. Józefa Szczęsnego w Kuryłówce zadbali oto by każdy, czyli około 120 uczestników otrzymał pamiątkowy medal, a po zaliczeniu pętli uzupełnił stracone kalorie. Nie zapomnieliśmy także o najmłodszych, którym KGW zafundowało mobilny plac zabaw, a OSP Kuryłówka pokaz sprzętu strażackiego. W wydarzeniu najważniejszy był udział, ale należy odnotować, że zwycięzcą Ożańskiej Pętli 2021 został Marcin Kotulski z czasem 12,05 minuty, a tuż za nim młode „wilczki” Ewa, Miłosz i Przemysław. Natomiast najmłodszym uczestnikiem został czteroletni Antoś.