06-02-2020
OSOBOWOŚĆ ROKU 2019 W KATEGORII KULTURA

Szanowni Państwo, miło mi poinformować, że zostałem nominowany w plebiscycie Osobowość Roku 2019 w kategorii KULTURA za podejmowanie wielu inicjatyw kulturalnych, których nie spotyka się w innych gminach i domach kultury oraz za działalność społeczną w Ochotniczej Straży Pożarnej im. Józefa Szczęsnego w Kuryłówce.

Dowiedziałem się o nominacji 8 stycznia, szczerze mówiąc dałem sobie kilka dni na przemyślenie, zastanowienie się, z każdym kolejnym dniem mam coraz więcej wątpliwości, ale „ludzie mówią, co Ci szkodzi, spróbuj:)….

Zdaję sobie sprawę, że na terenie naszej gminy są również osoby, które zasługują na zgłoszenie do tego plebiscytu w działalności kulturalnej jak również społecznej. Skoro jednak zostałem zgłoszony to podejmę wyzwanie. Praca na rzecz kultury to dla mnie coś więcej, to pewnego rodzaju misja – gdyby było inaczej, już dawno byłbym w innym miejscu. Ponadto nominacja to również docenienie pracy całego zespołu Gminnego Ośrodka Kultury i Biblioteki w Kuryłówce, a nie tylko mojej osoby – tak mi się wydaje i tak czuję.

Jeżeli ktoś chciałby stracić bezpowrotnie 2,46 zł.😉, to serdecznie dziękuję za oddanie głosu.

SMS treści: DKU.301 na nr: 72355 – głosować można do 11 lutego br. do godziny 21.00,

Pozdrawiam, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury i Biblioteki w Kuryłówce Leszek Połeć