11-09-2019
Wycieczka Orkiestry Dętej i Chóru Męskiego

Kolejna wycieczka za nami, więc można w kilku zdaniach ją podsumować. Pierwsza i wydaje się najważniejsza sprawa to pogoda, w sobotę w Krakowie lało, poniedziałek taki sobie, a my w niedzielę 8 września 2019 mieliśmy wielkie szczęście, chociaż jak zbliżaliśmy się do Krakowa było sporo obaw czy plan wycieczki zostanie zrealizowany.

Kopiec Kościuszki z pięknymi widokami, chociaż nie wszystko mogliśmy dojrzeć z powodu mgły to i tak było warto, Wawel z Katedrą, Dzwon Zygmunta i krypty też pozytywnie. Wydaje się, że pozostał niedosyt z powodu utrudnień na Rynku Starego Miasta , gdzie było niesamowicie wąsko, ciasno i trzeba było skupić się przede wszystkim na tym, aby grupa się nie rozerwała.

Koncercik przy Smoku również uważam za fajną sprawę, chociaż na dużym zmęczeniu całodziennym spacerem, zrobiliśmy ok.11000 kroków, bardzo często góra – dół, no i hojność krakowskich turystów też taka sobie, Sandomierz zwyciężył. Dziękuję wszystkim za udział w wycieczce, mam nadzieję, że jesteście zadowoleni. Dziękuję również firmom, które wsparły wycieczkę finansowo pokrywając część kosztów.

http://gokkurylowka.pl/galeria/galeria-2019/gallery/wycieczka-krakow-2019/