28-08-2019
ZAWODY MDP – KURYŁÓWKA 2019

W dniu 27.08.2019 r. na stadionie LKS Złotsan w Kuryłówce, po wielu latach przerwy, odbyły się Powiatowe Zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. Zawody zostały przeprowadzone zgodnie z regulaminem CTIF na atestowanym torze przeszkód. Do konkurencji przystąpiły następujące drużyny:
MDP GIEDLAROWA – Gmina Leżajsk
MDP JELNA – Miasto i Gmina Nowa Sarzyna
MDP KURYŁÓWKA – Gmina Kuryłówka
Młodzi strażacy rywalizowali w sztafecie oraz rozwinięciu bojowym. Z wielkim zaangażowaniem i duchem walki wykonywali poszczególne elementy zawodów. Wszystkie drużyny zaprezentowały się bardzo dobrze zajmując kolejno miejsca:
I miejsce – MDP KURYŁÓWKA
II miejsce – MDP JELNA
III miejsce – MDP GIEDLAROWA
Wszystkim zawodnikom gratulujemy!!!
Dowódcy poszczególnych drużyn odebrali puchary i książki, a każdy uczestnik zawodów otrzymał pamiątkowy medal oraz upominki. Po oficjalnym ogłoszeniu wyników i dekoracji, wszystkie dzieci mogły skorzystać z atrakcji przygotowanych przez GOK w Kuryłówce w ramach zakończenia wakacji.
Sędzią głównym zawodów był druh Zbigniew Pudełkiewicz. Organizatorami zawodów byli: Gmina Kuryłówka, OSP – MDP Kuryłówka, GOK Kuryłówka. Nagrody ufundowali: Powiat Leżajsk, Gmina Kuryłówka, Gmina Leżajsk, Miasto i Gmina Nowa Sarzyna, Smak Górno. Dziękujemy wszystkim osobom, które przyczyniły się do zorganizowania i sprawnego przeprowadzenia zawodów.

Szczególne gratulacje dla naszej Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej za zajęcie I miejsca!!!

 

                                                                                                          Marek Ner

http://gokkurylowka.pl/galeria/galeria-2019/gallery/zawody-mlodziezowych-druzyn-pozarniczych-kurylowka-2019/