30-01-2019
KOLĘDY I PASTORAŁKI W KRASNEM 2019

W czwartek 24 stycznia w Krasnem k/Rzeszowa odbył się V Międzygminny Konkurs Kolęd i Pastorałek, w którym wystąpiło 59 solistów i 19 zespołów. Podobnie jak przed rokiem młodzi wokaliści Gminnego Ośrodka Kultury w Kuryłówce – członkowie zespołu wokalnego Artis mieli zaszczyt wziąć w nim udział i spróbować swych sił z rówieśnikami z takich miejscowości jak: Krasne, Strażów, Malawa, Trzebownisko, Jasionka, Nienadówka, Zaczernie, Trzeboś, Łukawiec, Wólka Podleśna, Kraczkowa, Czarna, Wola Raniżowska, Niechobrz, Kurzyna Średnia, Rudna Mała, Łańcut, Strzyżów, Sandomierz, Świlcza oraz różne placówki z Rzeszowa.

Rywalizacja stała na bardzo wysokim poziomie co zgodnie podkreślali nie tylko wszyscy członkowie Jury, ale dało się to słyszeć również w kuluarach podczas luźnych rozmów między instruktorami wokalnymi, którzy przywieźli swoje talenty.

Miło nam poinformować, że wśród wyróżnionych znalazła się solistka Dominika Socha, ale gratulacje należą sie również pozostałym naszym reprezentantkom: Julii Masełek, Małgorzacie Staroń i Annie Jachimowicz oraz ich opiekunowi wokalnemu Agnieszce Śliwa. Każdy konkurs to nauka, która procentuje w przyszłości, jestem przekonany, że tym razem też tak będzie. Gratuluję Leszek Połeć

 http://gokkurylowka.pl/galeria/galeria-2019/gallery/v-miedzygminny-konkurs-koled-i-pastoralek-krasne-2019/