31-10-2017
Sukces młodych wokalistek GOK w Kuryłówce – SARZYŃSKA JESIEŃ 2017

27 października w Ośrodku Kultury w Nowej Sarzynie odbyła się uroczysta gala laureatów Powiatowych Prezentacji Kulturalnych Dzieci i Młodzieży „Sarzyńska Jesień 2017”.

Do konkursu piosenki przystąpiło wielu uczestników, którzy 23 października wzięli udział w przesłuchaniach wstępnych.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że wśród najlepszych młodych artystów znaleźli się soliści zespołów Gminnego Ośrodka Kultury w Kuryłówce.

Na piątkowej gali finałowej przedstawiono oficjalny werdykt jury, którzy postanowili nagrodzić:

– kat. I kl. ( I-III SP )

Zofię Szpetnar – wyróżnienie,

– kat. II ( kl. IV – V SP)

Anetę Socha – II miejsce ,

Magdalenę Chudy – wyróżnienie,

– kat. III ( kl. VI – VII SP)

Wiktorię Borek – III miejsce.

Ponadto Dominika Socha z zespołu „Artis” działającego przy GOK reprezentowała podczas konkursu Szkołę Podstawową w Brzyskiej Woli wywalczyła I miejsce w kat. II.

Serdecznie gratulujemy naszym wyróżnionym wokalistom i życzymy dalszych sukcesów!